Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Servis Talebi | Referanslar | İletişim | Haberler| Linkler
Web Tasarım & E-Ticaret
Donanım ve Yazılım Satışı
Teknik Servis ve Danışmanlık
ADSL Satış ve Servis
Web Tasarım &  E-Ticaret
Web Tasarım ve E-ticaret Hizmetleri
Bilindiği gibi internet tüm dünyada kabul edilmiş etkin bir platformdur. Bu platformda firmaların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmeleri de, kendilerine uygun web tasarım çözümlerini tercih etmeleri ile olur.

Web tasarım ve kurumsal yapı tanıtım sayfa çalışmaları sonucunda , aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşım sağlanır. Web tasarımı, estetiktir, etikettir, markayı marka yapan özelliktir.

Kendini en iyi şekilde tanıtmak, kendi niteliklerine uygun yapılar isteyenler bilir ki bu ancak ayrıntılara inildikçe mümkün olur.

Firmanızın web tasarım ve uygulama ihtiyaçlarını, en iyi şekilde analiz eder, kurumsal kimliği ile uyumlu, doğru ve işlevsel, görsel açıdan estetik, özgün ve çekici, kolay kullanılabilir, bilgiyi doğru kullanan, arama motorları tarafından indekslenmeye elverişli web tasarım projeleri gerçekleştirir, sizin için size değer katan detayları düşünür ve uygularız.

Müşterimizin, kurumsal  kimliği ile uyumlu ve onu zenginleştirici tasarım çözümleri sunmak işimizin vazgeçilmezidir.

E-Ticaret / Sanal Mağaza Uygulamaları

E-Ticaret nedir?

Internet hem dünyada hem de Türkiye'de iş yapma aracı olarak hayatımıza girmeye başladı. E-ticaret ile ticaret yapma yöntemlerimiz gelişiyor ve zenginleşiyor. İşletmeler İnternet'i, verimliklerini artırmak, maliyetlerini azaltmak, yeni pazarlara ulaşmak ve hem müşteriler hem de iş yaptıkları diğer kurumlarla daha etkin iletişim kurabilmek için kullanıyorlar.
İnternet'in iş hayatına getirdiği en önemli yeniliklerden biri e-ticaret kavramıdır.
E-ticaret, çok kısaca özetlersek, geleneksel satış yöntemlerinin dışına çıkarak, ürün veya hizmetlerin elektronik ortamlarda (İnternet, cep telefonu, interaktif televizyon gibi) pazarlanması ve alım satımının yapılmasıyla ilgili faaliyetlerin toplamıdır. Peki, e-ticaret kapsamında ne tür faaliyetler yapılır?

Pazarlama: Mutfak dolapları yapıp satan bir şirketseniz, ne tür mutfak yaptığınızı sitenizde anlatıp, daha önce yaptığınız işlerin resimlerini gösterip, ilgilenen kişilerin atölyenize gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu örnek, İnternet'in pazarlama amacıyla kullanılabileğini gösteriyor. Bu durumda satışlarınıza destek amaçlı bir e-ticaret uygulaması yapmış oluyorsunuz.

Sipariş alma: Diyelim ki oyuncak ve hediyelik eşya satıyorsunuz. Bir web siteniz var. Sitenizi ziyaret edenler, İnternet üzerinden sipariş verebiliyorlar. Siz bu siparişleri alıp, ürünü müşterinin adresine teslim ediyorsunuz. Ödemeyi müşteri kapıda yapıyor. Bu da İnternet üzerinden satış şeklinde bir e-ticaret örneği.

Satış ve online ödeme: Bir basamak daha ileri gitmek ve ürünün parasını kredi kartıyla online almak istediniz. Bunun için gerekli banka bağlantısını da kurdunuz. İşte bu da İnternet'in ödemeler için kullanıldığı bir e-ticaret uygulaması.

Teslimat: Sizin ürün satan bir şirketiniz yok. Örneğin avukatsınız ve pek çok insan size danışmaya geliyor. Siz bu danışmanlığı İnternet üzerinden yapmak isterseniz, İnternet aynı zamanda hizmetin teslim edildiği bir yer haline de gelir.
Müşteri İlişkileri: İnternet çift yönlü iletişim için çok iyi bir araçtır. İnternet üzerinden müşterilerinizle birebir diyalog kurabilirsiniz. Sipariş ve satış sonrası destek hizmetlerini verebilir, müşteri memnuniyetini ölçebilir, hizmetlerinizi müşteriye özel hale getirebilirsiniz.
Özetle e-ticaret, ürün veya hizmet satabilmeniz için geleneksel şekilde yaptığınız tüm faaliyetlerin İnternet'te de yapılabilmesi demektir.

E-ticaret Paketimizin Genel Özellikleri
• Portal niteliği taşır. (ürün satışı, ürün tanıtımı.... )
• Gelişmiş anket sistemi, reklam yayın sistemi, müşteri destek sistemi içerir.
• B2C (son kullanıcılara yönelik satış sistemi) ve B2B (bayilerinize yönelik satış sistemi) sistemi mevcuttur.
• Tek bir sayfada kayıtları listeler, aynı sayfa içinde tek tuşla kayıtları aynı anda topluca silebilir veya düzenleyebilirsiniz. 25 kaydı güncellemek, istediklerinizi silmek, deaktive etmek 2-5 dakikanızı alır.
• Sayfa ekleyip çıkarabilirsiniz. WYSIWYG editör ile sayfaları rahatça düzenlersiniz.
• 2 aşamalı güvenli parola sistemini ve 128-bit secure socket layer teknolojisini kullanır.
• 3 ayrı para biriminde satış yapabilir. aynı anda hem YTL - $ veya YTL-Euro olarak fiyat gösterebilir. Dilediğiniz anda 5 ayrı seçenek ile istediğiniz para biriminde fiyatları gösterir.
• Döviz kurlarınızı düzenlemenize imkan tanır. Kullanıcılarınıza sizin kurlarınızı ve otomatik olarak merkez bankası kurlarını gösterebilir.
• Sayfadaki çoğu modülün yerlerini dilediğiniz gibi değiştirebilirisiniz.
• O an sitenizde olan kullanıcılara canlı destek sağlayabilirsiniz.
• Kayıtlarınız 2 ayrı şekilde gösterir, Liste veya katalog.
• Ürün resimlerinizi otomatik olarak optimize eder. Siz resim yükleme öncesinde resim kesme veya küçültme işlemini yapmak zorunda kalmazsınız.
• Ardarda kayıt işlemlerini önleyen koruma sistemi mevcuttur.
• Üye olmadan veya üye girişi yapılmadan sepet işlemlerinin yapılmasına müsade eder. Sepet işlemini tamamlayan kullanıcı alıveriş yapmak isterse 10-20 saniye içinde üye olabilir ve işlemlerine kaldığı yerden devam eder.. Üye olurken can sıkan hatta kullanıcıyı bu işlemden vazgeçiren uzun bir form yerine sadece kullanıcı adını isteyen üyelik formu sağlar. Diğer bilgiler gerekli görülen aşamalarda kısım kısım kullanıcıdan alınır.
• İç içe sınırsız sayıda kategori açmanıza izin verir. Her ürün grubu için ayrı özellikler belirtmenize imkan tanır. Sınırsız sayıda ürünü aynı anda karşılaştırabilir.

STANDART PAKET / 250

B2C Modül (Perakende Satış) 1 GB Aylık Data Transfer 5 Adet E-mail 50 MB Web Alanı 15 MB Database Alanı Telefon Desteği- Ticket Sistemi SSL

BUSINESS PAKET / 490 $

B2C Modül 5 GB Aylık Data Transfer 20 Adet E-mail 150 MB Web Alanı 25 MB Database Alanı Telefon Desteği, Ticket Sistemi SSL

ENTERPRISE PAKET / 890 $

B2C- B2B Modül (Perakende ve Bayii) 7 GB Data Transfer 30 Adet E-Mail 250 MB Alanı 50 MB Database Alanı Telefon ve Mail Desteği, Ticket Sistemi SSL

MEGA PAKET / 2900 $

B2C – B2B Modül 20 GB Data Transfer 50 Adet E-Mail 500 MB Web Alanı 150 MB Database Alanı Telefon Desteği, Ticket Sistemi SSL, Tasarım

Detaylı bilgi için info@noktaelektronik.com  lütfen irtibata geçiniz...


Nokta İthalat İhracat Elektronik San. Tic. Ltd. Şti Bağlar Cad. 41./B Bulgurlu - Üsküdar - İstanbul 
Tel: (0216) 3291029 pbx - Fax: (0216) 3441991 / E-Mail:
info@noktaelektronik.com